Psycholog dziecięcy

mgr PATRYCJA WÓJCIK


Psycholog dziecięcy, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej oraz biofeedback.

Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz rodzicami. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w szkołach ogólnodostępnych, specjalnych, przedszkolach, a także w poradni psychologiczno-pedgogicznej.
Dzieciom towarzyszy w przeżywanych trudnościach, pomaga w wyrażaniu emocji z nimi związanych oraz pokazuje i dostarcza umiejętności, które pozwalają sobie z nimi radzić. Wspiera dzieci z problemami w radzeniu sobie z emocjami, nieśmiałe i odczuwające lęk, prezentujące nieadekwatnie niską samoocenę oraz przeżywające trudne sytuacje życiowe. Pracuje również z dziećmi z dysharmoniami rozwojowymi nad rozwojem ich funkcji poznawczych (pamięć, uwaga, myślenie, percepcja).
W pracy z rodzicami skupia się na zwiększaniu ich kompetencji wychowawczych oraz na szeroko pojętej psychoedukacji, dzięki której rodzic może każdego dnia wspierać dziecko w pokonywaniu trudności. Wspiera rodziców, którzy są zaniepokojeni rozwojem i zachowaniem swojego dziecka lub chcą zasięgnąć wiedzy w tym obszarze. Spotykając się z rodzicami stawia na współpracę – wspólnie poszukujemy zasobów i najlepszych rozwiązań, które pozwolą pomóc dziecku i całej rodzinie.


Konsultacja – 120 PLN

Przewiń do góry